PAKT-ASSASIN

ASSASSIN PAKT |ŚWIAT GAMMA|


#1 2008-03-15 15:53:55

Drus

Administrator

9235995
Skąd: Kozie
Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 682
Punktów :   

Strona sojuszu na forum ikariam

Stronka niezaciekawa.... Kto wogóle tak pisze i obraża nas że jesteśmy świnie i chamy. Jak chce byc w sojuszu, gdzie będą do nas czuć respekt i sznowac, a jak sami będziemy sie ośmieszać...
Belfi bo to ty wymysliłeś i nawet sie nie skonsultowałeś.
Powiedz mi czemu:

Napisałeś że w naszym soju są indywidualiści i że nie ma kto tutaj na pomoc liczyć?
Napisałeś że jesteśmy chamy, świnie i prostacy?

Aha i jeszcze jedno. Czemu kazdy ma range jaką chce? Może by troche porządku wprowadzić??

"Ubiegając się o członkostwo w ASSASSIN musisz przygotować się na najgorsze! Członkowie ASSASSIN (NIE CZŁONKINIE!!), to w przeważającej większości chamy, świnie i prostacy (prostakowie ? eeee - chyba nie). Nie możesz bezkarnie dać drzeć z siebie łacha - podstawowa zasada w ASSASSIN, to kpij i pozwól kpić innym. Ble ble ble... Wchodzisz czy nie?!"


Nie róbmy sobie jaj....

Offline

 

#2 2008-03-15 20:07:36

belfi

Moderator

694191
Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 39
Punktów :   

Re: Strona sojuszu na forum ikariam

Drus napisał:

Stronka niezaciekawa.... Kto wogóle tak pisze i obraża nas że jesteśmy świnie i chamy. Jak chce byc w sojuszu, gdzie będą do nas czuć respekt i sznowac, a jak sami będziemy sie ośmieszać...
Belfi bo to ty wymysliłeś i nawet sie nie skonsultowałeś.
Powiedz mi czemu:

Napisałeś że w naszym soju są indywidualiści i że nie ma kto tutaj na pomoc liczyć?
Napisałeś że jesteśmy chamy, świnie i prostacy?

Aha i jeszcze jedno. Czemu kazdy ma range jaką chce? Może by troche porządku wprowadzić??

"Ubiegając się o członkostwo w ASSASSIN musisz przygotować się na najgorsze! Członkowie ASSASSIN (NIE CZŁONKINIE!!), to w przeważającej większości chamy, świnie i prostacy (prostakowie ? eeee - chyba nie). Nie możesz bezkarnie dać drzeć z siebie łacha - podstawowa zasada w ASSASSIN, to kpij i pozwól kpić innym. Ble ble ble... Wchodzisz czy nie?!"


Nie róbmy sobie jaj....

idywidualiści taj dlatego ze nikt tu nikomu nic nie narzuca czyli nie ma nakazów buduj to zfarm tego dzisiaj w nocy masz być bo akcja jest czy tym podobne sytuacje
nie chce by było tak ze ktos jeczy o sure czy piszcy o wieczna pomoc trzeba sobie umieć radzić a nie przez swoje nieudolne prowadzenie konta liczyc ze pokryjesz swoje straty z czyjegoś budżetu
pomoc na zdrowych zasadach handlowo militarnych oraz wsparcie wiedzą i t d

reszta w kwestii swinek i całej tej reszty odnosi sie to do agresywnego jezyka i naszy prostych i skutecznych
zasad  (to w przeważającej większości chamy, świnie i prostacy)znaczy ze jesli ktos zadrze przegnie to posunę sie do wszystkiego by ugryść wali mnie jak byle  w granicach regulaminu

nio ale jesli ktos dosadnie to interpretuje to kwestia wycięcia kilku słów i bedziemy pokornym i łagodnym klanem króliczków

można to tez zinterpretować w sposób zabawniejszy wszystko zależy czy czytasz to przed czy po spożyciu kilku browarów

temat mozna przedyskutować ja tam jestem otwarty w końcu to nasz tim i masz prawo sie wypowiedzieć
jesli ci zależy na tym to zmienie


PROPOZYCJA

Sojusz ASSASSIN  jest nastawiony na agresywną grę.
Wiec jeśli ktoś chce z nami zadrzeć, musi liczyć się z tym, że może sobie połamać zęby.

Nie wymagamy "spania na klawiaturze".
Jednak jeśli masz zamiar zdobyć status (i) i zostać farmą, nie masz czego tu szukać.

Wspieramy się wzajemnie zarówno materialnie jak i wiedzą.
Jednak nie licz na to, że możesz swoją nieudolność i lenistwo pokryć z cudzego budżetu.

tak lepiej????
  nerwusie


[ALIGN=CENTER][SIZE=20]ASSASSIN[/SIZE][/ALIGN]
[CENTER]http://img214.imageshack.us/img214/1716/assassinscreed27ikariamvr8.jpg[/CENTER]

[ALIGN=CENTER][SIZE=14]Sojusz tylko dla wytrwałych żołnierzy lub naszych znajomych.
Sojusz ASSASSIN  jest nastawiony na agresywną grę.
Wiec jeśli ktoś chce z nami zadrzeć, musi liczyć się z tym, że może sobie połamać zęby.

Nie wymagamy "spania na klawiaturze".
Jednak jeśli masz zamiar zdobyć status (i) i zostać farmą, nie masz czego tu szukać.

Wspieramy się wzajemnie zarówno materialnie jak i wiedzą.
Jednak nie licz na to, że możesz swoją nieudolność i lenistwo pokryć z cudzego budżetu.[/SIZE]
[/ALIGN]

[CENTER]http://img214.imageshack.us/img214/3508/assassinscreedscr05swiali2.jpg[/CENTER]

[CENTER]Regulamin sojuszu:[/CENTER]
1. Wzajemna pomoc (militarna, handlowa, merytoryczna)
2. Ofensywna gra
3. Kultura
4. Dyskrecja - nie przekazywanie informacji poza sojusz
5. Nie atakowanie sojuszników oraz członków sojuszy, z którymi podpisaliśmy pakty
6. Nieuzasadnione opuszczenie sojuszu będzie uważane za zdradę
7. Gracz nieaktywny przez 7 dni może zostać osunięty z sojuszu
(osoby wybierające sie na urlop muszą powiadomić o tym fakcie)

[CENTER]PRZEKONAJCIE SIĘ SAMI JAK JEST NAPRAWDĘ - ZAPRASZAMY!![/CENTER]
Poniżej (dla ułatwienia podjęcia decyzji) zamieszczamy wzór podania - niestety nie da się wypełnić i wysłać go bezpośrednio stąd :

[CENTER]Podanie do sojuszu ASSASSIN[/CENTER]
UWAGA! Przeczytaj poniższe przed wypełnieniem! Jeśli nie wzbudziło to Twojego rozbawienia, to odejdź nie wypełniając podania! Jeśli pobudziło Twą radość (choć trochę), to jest jeszcze nadzieja - wypełniaj i wysyłaj!

1. Nick:

2. Kordy WYSPY:

3. Wiek: - podaj wiek!! i tak się w końcu dowiemy - mam ...... lat

jeśli nie ukończyłaś/łeś 16 lat oświadcz, że Twoi rodzice, prawni opiekunowie lub dziadkowie (albo chociaż Twój kot)* wyrażają zgodę na Twoją grę w sojuszu ASSASSIN - Niniejszym oświadczam, że moja/mój/moi .............. wyrażają zgodę abym grał w sojuszu ASSASSIN i nie będą zgłaszać ŻADNYCH roszczeń wobec członków ASSASSIN w związku z ewentualnym uszczerbkiem na moim zdrowiu psychicznym - tym bardziej, że samo zgłoszenie się do Was świadczy już o mojej nie najlepszej kondycji psychicznej

4. Uzasadnij (głupio lub zabawnie ale najlepiej jedno i drugie) dlaczego chcesz grać właśnie z nami - ................................................

* niepotrzebne wygumkować

[CENTER]OSTRZEŻENIE O SZKODLIWOŚCI GRANIA W SOJUSZU ASSASSIN!!![/CENTER]
Ubiegając się o członkostwo w ASSASSIN musisz przygotować się na najgorsze! Członkowie ASSASSIN (NIE CZŁONKINIE!!), to w przeważającej większości bez względne chamy, świnie i prostacy (prostakowie ? eeee - chyba nie)nie dbamy o reguły i dobrą etykietę  dobra zasada to brak zasad (etykiety se na dworkach pilnujcie). Nie możesz bezkarnie dać drzeć z siebie łacha - podstawowa zasada w ASSASSIN, to kpij i pozwól kpić innym ale z wroga. Ble ble ble... Wchodzisz czy nie?!
albo zrobimy z ciebie iście świńską masakrę nabitą na pal!!!!!!!!!
[CENTER]http://img219.imageshack.us/img219/4079/img6943assassinscreedlh1.jpg[/CENTER]
[CENTER](38:55) Assassin ASSA[/CENTER]
[CENTER]http://www.assassin.pun.pl/forums.php[/CENTER]

Ostatnio edytowany przez belfi (2008-03-15 20:54:52)


[img]http://img172.imageshack.us/img172/7624/sshot2008031114uo5.jpg[/img]

Offline

 

#3 2008-03-15 21:21:40

Pustka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 11
Punktów :   

Re: Strona sojuszu na forum ikariam

belfi napisał:

bedziemy pokornym i łagodnym klanem króliczków

jestem za ^^

Offline

 

#4 2008-03-15 21:35:53

Drus

Administrator

9235995
Skąd: Kozie
Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 682
Punktów :   

Re: Strona sojuszu na forum ikariam

Belfi myśl masz dobrą, ale troche źle zapisałeś. Wykresl chamy swinie, prostaki itp i bedzie dobrze.
A to co napisałeś z domysłem zmień na sposób czytelny i będzie ok

Offline

 

#5 2008-03-15 21:37:12

belfi

Moderator

694191
Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 39
Punktów :   

Re: Strona sojuszu na forum ikariam

hahaha to znaczy JAK ZMIANY POWYŻEJ grają CZY NA TE KRÓLIKI STAWIAMY?


[img]http://img172.imageshack.us/img172/7624/sshot2008031114uo5.jpg[/img]

Offline

 

#6 2008-03-16 15:55:17

Pustka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 11
Punktów :   

Re: Strona sojuszu na forum ikariam

albo zrobimy z ciebie iście świńską masakrę nabitą na pal!!!!!!!!!

hmmm jakoś tak dziwnie się to czyta na stronie sojuszu ;>

Offline

 

#7 2008-03-16 18:18:19

belfi

Moderator

694191
Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 39
Punktów :   

Re: Strona sojuszu na forum ikariam

ojeła tezzzz zmienić ???  ale na co .. co wpisać??


[img]http://img172.imageshack.us/img172/7624/sshot2008031114uo5.jpg[/img]

Offline

 

#8 2008-03-16 18:57:04

Pustka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 11
Punktów :   

Re: Strona sojuszu na forum ikariam

moze poprostu usunąć ? czy koniecznie musi tam pisać co im zrobimy ? ;>

Offline

 

#9 2008-03-16 20:39:51

belfi

Moderator

694191
Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 39
Punktów :   

Re: Strona sojuszu na forum ikariam

nie wiem ale od kąd gram nic mnie nie napadało coś działa nie wiem czy to akurat to ale mają dystans


[img]http://img172.imageshack.us/img172/7624/sshot2008031114uo5.jpg[/img]

Offline

 

#10 2008-03-17 17:35:16

Xanth

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Strona sojuszu na forum ikariam

Przegladajac stronki sojuszy, nie wybralem od reki Was, ze wzgledu na ten zapis o swiniach i chamach ale co do czego postanowilem to przebolec

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.muzykologia07.pun.pl www.lubuscy-kibice.pun.pl www.wirtualmonster-yaoirpg.pun.pl www.polishsupermanager.pun.pl www.pokemonindigo.pun.pl